/ Kariéra

Asistentka ředitele

Máte ekonomické či technické vzdělání? Jste organizačně zdatná a důsledná? Rozumíte si s počítačem a dobře ovládáte MS Office. Není vám cizí analytické myšlení? Rozumíte obchodu a komunikace je vaší silnou stránkou? Jste aktivní řidička? Hledáme asistentku ředitele. Spojte svoji budoucnost s firmou DNK system – s největším výrobcem dřevostaveb na Vysočině. Pokud vás baví jednání s pracovním týmem, s obchodními partnery i zákazníky, ráda se učíte novým věcem a dokážete hledat a nacházet ta nejlepší řešení, pak jste pro nás ideální kandidátkou na pozici asistentky ředitele firmy DNK system. Ozvěte se nám!

Hlavní projektant

Máte vysokoškolské vzdělání, pětiletou praxi s projektováním ve stavebnictví a zkušenosti s vedením lidí a řízením projektů? Pak možná hledáme právě vás - člověka, který dokáže dobře zorganizovat práci sobě i svým projektantům. Očekáváme od vás samostatnost, komunikativnost a nadšení pro obor dřevostaveb. Pokud nás přesvědčíte o tom, že jste náš člověk, dáme vám volnost v řízení a směrování projekčního oddělení. Stanete se lídrem týmu zkušených a produktivních projektantů a budete se významně podílet na důležitých a zajímavých projektech.

Zásadním faktorem je pro nás osobní přístup jak k zákazníkům, tak i k zaměstnancům – hledáme týmového hráče a dobrého parťáka.

PS: Kulaté razítko je pro nás výhodou, ale pokud si ho dokážete dodělat (dodělat nikoli udělat z brambory:), klidně se nám ozvěte. Třeba jste náš nový hlavní projektant.

Statik a projektant

Hledá se statik a projektant výrobních dokumentací dřevostaveb

Máte vysokoškolské vzdělání a nebojíte se statiky? Chcete být ten, kdo určuje rozměry nosných prvků a konstrukcí stavby? Dokážete dodržet termíny, komunikovat se spolupracovníky a podílet se na výrobě dřevostaveb na Vysočině? Pak hledáme právě Vás?

A pokud se potřebujete něco doučit, vytvoříme vám k tomu prostor. Těšíme se na vás!

 

Požadujeme:

 • VŠ stavební (ČVUT, VUT..)
 • přehled v oboru statika dřevěných konstrukcí
 • znalost programů SEMA a Dlubal výhodou
 • schopnost komunikace s kolektivem
 • flexibilitu, samostatnost, osobní zodpovědnost
 • znalost MS Office, CAD (AutoCAD, ArchiCAD, …)

 

Nabízíme:

 • dobré platové ohodnocení a práci na zajímavých projektech
 • příspěvek na stravování
 • mladý pracovní kolektiv
 • moderní pracoviště i vybavení
 • zpětnou vazbu z realizace a výroby
 • možnost profesního i osobního růstu
 • smlouvu na dobu neurčitou
 • po zapracování individuální úpravu pracovní doby
 • firemní telefon, notebook

 

Co bude náplní Vaší práce:

Statické výpočty pro zpracování výrobní dokumentace dřevěných konstrukcí, základní statické posouzení staveb pro SP, navrhování a tvorba dokumentace pro výrobu ve 3D CADCAM

 

Kdo je DNK system?

Jsme největší a nejrychleji rostoucí výrobce dřevostaveb na Vysočině. V současnosti plánujeme výstavbu nových výrobních a administrativních prostor. 

Dřevostavbám se daří, jejich obliba roste a my také. Přidejte se k nám!

 

Životopis zašlete na prace@dnksystem.cz nebo volejte +420 724 461 084, domluvíme si s Vámi schůzku, všechno Vám ukážeme a zodpovíme nejasnosti.

Šéf montáže

Kvůli rostoucí poptávce po kvalitních dřevostavbách hledáme nové kolegy. Kromě tesařů, truhlářů a montážních dělníků hledáme i šéfa montáže!

Tesař, truhlář

Z důvodu rozšiřující výroby hledáme nové kolegy na pozice tesař, truhlář a montážník.

 

Požadujeme:

- vyučení nebo praxe v oboru

- ochota a zájem pracovat

 

Nabízíme:

- zázemí prosperující společnosti

- odpovídající finananční ohodnocení

- stravenky

- pracovní poměr na dobu neurčitou a jistotu trvalého zaměstnání

- práci ve výrobní hale nebo na montážích

 

Pište na prace@dnksystem.cz nebo volejte +420 724 461 084