/ Aktuality

Hrubá stavba na podzim, dům na klíč do konce roku

Plánujete si pořídit dřevostavbu? Pak pro vás máme atraktivní nabídku. S firmou DNK system můžete začít stavět opravdu rychle, to znamená do 3 měsíců! Hrubou stavbu můžete mít hotovou už na podzim, ale třeba i na konci léta. A v případě domu na klíč oslavíte v novém domě už letošní Vánoce.

Tato nabídka je určena pro ty z vás, kteří už mají vyřízené stavební povolení a zajištěné financování stavby. Další podmínkou je i dokončení základové desky před plánovanou výstavbou. Ale i s tím vám umíme pomoci.Pozvánka na Veletrh For Wood 2019

Zveme vás na veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a výrobků, kterého se účastníme ve dnech 7.-9.2.2019.

 

Více informací o veletrhu na for-wood.cz.

 

Veletrh For Arch 2018

Veletrh For Arch 2018

18.-22.9.2018

Potkali jsme se na 29. MEZINÁRODNÍM STAVEBNÍM VELETRHU FOR ARCH 2018? Naše panely jsme představili společně s našimi partnery realizační firmou DOMY D.N.E.S. a Moravské dřevostavby.

Den otevřených dveří 2018

V rámci Dne otevřených dřevostaveb 2018 jsme Vám umožnili prohlédnout si výrobu panelů pro dřevostavby a vazníků na vlastní oči. Mohli jste si osahat, prozkoumat všechny detaily konstrukce a dozvědět se od kvalifikovaných odborníků z jednotlivých firem všechny potřebné informace, které při svém rozhodování potřebujete.

Děkujeme vám za návštěvu

Do lesa s lesníkem

Do lesa s lesníkem

Nadace Dřevo pro život

Podporujeme akci Do lesa s lesníkem, která je pořádána nadací Dřevo pro život. Tentokrát v lokalitě Bažantnice u Třebíče konané dne 24. 4 2018. Fotky z akce brzy na našem facebooku.

CESTY DŘEVA

CESTY DŘEVA

8. - 10. 2. 2018

Přijďte se podívat na veletrh CESTY DŘEVA 2018. Jedeme podpořit našeho odběratele MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY a najdete nás na jejich stánku!

8. - 10. 2. 2018 výstaviště Praha Letňany.

Dřevostavby 2018

Dřevostavby 2018

Veletrh Holešovice

Přijďte se podívat na veletrh Dřevostavby 2018. Jedeme podpořit našeho hlavního odběratele DOMY D.N.E.S. a najdete nás na jejich stánku!

1. - 4. 2. 2018 výstaviště Praha Holešovice

Hledáme nové kolegy

Hledáme nové kolegy

přijďte mezi nás

Podívejte se do sekce Kariéra

DŘEVO JE CESTA

Od 30. 11. 2017 jsme se připojili k projektu DŘEVO JE CESTA, kterou organizuje NADACE DŘEVO PRO ŽIVOT.

To nejdůležitější o smyslu a činnosti nadace je uvedeno v jejich  e-booku.

Webové stránky

Webové stránky

DNK system aktuálně

Připravili jsme pro prezentaci DNK systému zbrusu nové webové stránky. Najdete zde všechny potřebné informace, které vám pomohou při vašem rozhodování.